10 iemesli, kāpēc šokolāde ir labāka par seksu.

Pirmoreiz šokolāde minēta jau antīkajās Meksikas un Centrālamerikas kultūrās. Vairums cilvēku šokolādi identificē ar saldu našķi,taču šokolāde ir kas vairāk. Šokolādi mūsdienās uzskata par mīlestības un kaisles ikonu. Mazliet ar smaidu apskatīsim, kāpēc šokolāde ir labāka par seksu?!

1. Šokolāde ir veselīga jūsu sirdij.

Kalifornijas universitātes šokolādes pētnieki (vai tā ir profesija, vakances vēl ir?) nesen nopublicēja atskaiti par to, ka šokolādes lietošana ir veselīga sirdij, pastiprina asinsriti, samazina trombu skaitu, samazina ,,sliktā,, holesterīna līmeni pateicoties antioksidantiem, kuri ir kakao pupiņu sastāvā. Tai pat laikā praksē ir pierādīts, ka seksuālā aktivitāte palielina sirdslēkmes risku.

2. Šokolāde sniedz apmierinājumu neatkarīgi no izmēra.

Jūs jau būsiet ievērojuši cik daudzveidīgas ir šokolādes formas un izmēri. Te ir gan mini batoniņi, gan milzīgas šokolādes tāfelītes, un visas tās ir gatavas jums sniegt baudījumu. Pats brīnišķīgākais ir tas, ka šokolāde savā veidā jums sniedz 100% jūsu vēlmju apmierinājumu. Atšķirībā no tā, par ko nupat padomājāt.

3. Šokolāde veicina smadzeņu darbību.

Neviens nesaka, ka apēdot trīs šokolādes tāfelītes dienā, varēsiet iestātos universitātē bez eksāmeniem. Taču nesenie pētījumi pierāda, ka šokolāde uzlabo atmiņu, reakciju, uzmanību, un tas viss pateicoties pastiprinātai asins piegādei galvas smadzenēm. Pats labākais, ka tas attiecas ne tikai uz gados jauniem cilvēkiem, bet arī uz sirmgalvjiem, vēlreiz pierādot, ka šokolāde – tā ir dāvana, kura neko neprasa pretī. Ja runājam par seksu, tad vai jūs zināt, ka orgasma brīdī vairumam sieviešu smadzenes atslēdzas? Starp citu, ar to saista dažus insulta gadījumus jaunām sievietēm.

4. Šokolāde ir brīnišķīga kā auksta, tā arī karsta.

Karstas šokolādes tase pie uguns drēgnā vakarā . . . Silta un aromātiska, salda un maiga, ar kanēļa standziņu papildus garšai, kas gan var būt labāks? No otras puses – karstā dienā liela glāze ar ledainu piena šokolādes kokteili, kurā jautri džinkst ledus kubiņi, nemaz nav sliktāk. Priekš otra mūsu apspriedes objekta tādas temperatūras svārstības diez vai sniedz gandarījumu. Sekss pie uguns – kārtējais pierādījums cilvēka trauslumam, it īpaši, ja jūs nejauši apdedzinieties ar oglīti no kamīna. Bet uz ledus? Nu nē, paldies!

5. Šokolāde labvēlīgi ietekmē asinsspiedienu.

Ja jūs slimojat ar hipertoniju, tad 100g šokolādes katru dienu nedēļas laikā palīdzēs jums manāmi samazināt asinsspiedienu. To apliecināja antioksidantu izpētes laboratorijā, vērojot brīvprātīgo grupu. Uzjautrinoši ir tas, ka šokolāde var uzlabot jūsu dzimumdzīvi, jo augsts asinsspiediens izraisa daudzas seksuālas problēmas, tādas kā impotence, seksuālās vēlmes izzušana un samazina asins piegādi, teiksim tā, vajadzīgajām vietām. Tā kā, ja jums ir kādas problēmas, tad visticamāk, gultā ar šokolādes batoniņu jums būs patīkamāk.

6. Ar šokolādi jums nenāksies neko tēlot.

Jūs, protams, zinat, ka notēlot orgasmu ir vienkāršāk par vienkāršu, bet kuru gan tas uztrauc? Nevienu, vismaz līdz tam brīdim, kamēr ir iespēja ieskriet veikalā aiz stūra. Šokolāde no jums neprasa, lai jūs uzģērbtu mežģīņu apakšveļu, un tai nebūs pretenziju, ja apēdīsiet tikai pusīti, paziņojot, ka jums vairs nav noskaņojuma un pārējo apēdīsiet vakarā. Kas ir vēl svarīgāk, šokolāde pašapmierināti jums nejautās:,,Nu, kā Tev patika, zaķīt?,,

7. Šokolāde pagarina dzīvi.

Harvardas veselības aizsardzības fakultāte nesen noskaidroja, ka cilvēki, kuri ēd šokolādi trīs reizes mēnesī, vidēji dzīvo par vienu gadu ilgāk nekā tie, kuri nepadodas šim kārdinājumam. Tiesa, pētījumi liecina, ka sekss arī paildzina dzīvi. Tomēr pasakiet man, vai tad labāk ir dzīvot priekš tā, lai visu enerģiju tērētu guļamistabā tā vietā, lai pavadītu lieku dzīves gadiņu uz dīvāna kompānijā ar milzīgu šokolādes saldējuma porciju? . . .

8. Vienatnē ar šokolādi ir interesantāk.

Kaut arī nav gluži tā, ka sekss vienatnē nav iespējams ( kaut gan nav saprotams, kā cilvēki to risināja līdz interneta izgudrošanai ), tomēr katrs piekritīs, ka daudz jautrāk ir tad, ja seksā piedalās divi. Ar šokolādi viss ir citādāk. Šie milzīgie batoniņi un tāfelītes, kuras it kā speciāli ir domātas ,,individuālai lietošanai,,! Šīs neticamā izmēra šokolādes tortes, kuras tā vien uzprasās, lai tās apēstu vienatnē! Sakiet, priekš kā vēl ir vajadzīgas kārbiņas ar trifelēm, ja ne priekš tā, lai tās atnestu uz mājām, uzmanīgi izsaiņotu un tās visas apēstu vienu aiz otras, ne ar vienu nedaloties?

9. Šokolāde palīdz klimaksa periodā.

Katra sieviete zina, pat tās, kurām ne visai garšo šokolāde, kad šokolādes krājumiem ledusskapī jābūt. Kad sievietei iestājas klimakss un viņa kļūst viegli aizkaitināma, raudulīga un vienkārši sāk ienīst visu pasauli, tad par vienīgo glābiņu viņas nelaimīgajai dvēselei var kļūt pamatīga šokolādes porcija. Iespējams, tas tādēļ, ka šokolāde ir bagāta ar magniju, kura deficīts saasina klimaksu. Bez tam, šokolāde veicina muskuļu atslābināšanos, līdz ar to atvieglo vēdera spazmas. Bet ko sekss?

10. Šokolāde veicina labāku seksu.

Un beidzot, pierādījums tam, kā viens palīdz uzlabot otru, kā jau viss šai dzīvē. Pētījumā, kuru publicēja seksuālās medicīnas žurnāls, piedalījās 143 sievietes. Kā izrādījās, tām no viņām, kuras ēda šokolādi katru dienu, bija lielāka vēlme pēc seksa un viņas vieglāk sasniedza orgasmu. Kāds ir secinājums? Šokolāde ir labāka par seksu, tāpēc vien, ka sekss bez šokolādes vienkārši nav tik labs.

Kas grib šokolādi?

Šokolādi BAUDĪJA un sajūtas fiksēja Daiga Maiga, speciāli bonappetit.lv Foto:stockfood.com

Pagaidām nav komentāru.

Komentēt

Draugiem.lv pase

Privātuma izvēles centrs

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?