Atsauksmes

"Cilvēki, kuri mīl ēst, vienmēr ir paši labākie cilvēki." - Julia Child

Atsauksmes
A/S ‘Siera Nams’ ir viens no lielākajiem piena produktu vairumtirgotājiem Latvijā, kas saviem sadarbības partneriem nodrošina plašu distribūciju un mārketinga aktivitātes. Sadarbību ar recepšu portālu Bon Appetit uzsākām 2014. gadā ar projektu pie unikālu recepšu izveides vienam no populārākajiem zīmoliem uzņēmuma produktu portfelī. Liels impulss nāca tieši no recepšu portāla puses, kas spēja mūsu iecerēto pārvērst realitātē. Uzņemoties iniciatīvu, recepšu portāls Bon Appetit spēja profesionāli izpildīt uzstādītos uzdevumus, radoši pieejot nestandarta situācijām.
A/S ‘Siera Nams’ rekomendē sadarbību ar recepšu portālu Bon Appetit kā uzticamu, kompetentu un atbildīgu sadarbības partneri.
EGIJA INNE,
a/s 'Siera Nams' pārdošanas un mārketinga vadītāja
Tā kā ikdienā veidoju recepšu sadaļu vērienīgajā portālā la.lv, ar interesi sekoju līdzi Bonappetit.lv piedāvājumam. Labprāt savā portālā ievietojam Jūsu receptes. Simpātiski, ka tiek ļoti piedomāts pie fotogrāfiju kvalitātes un, kā zināms, labi nobildēt ēdienus ir liela prasme! Patīk arī, ka ir eksotiskākas un neparastākas receptes. Vai arī idejas, kā vienkāršu, labi zināmu ēdienu, pasniegt skaisti – pat neiedomātos, ka tas ir labi aizmirsts vecais.
Ir viegli orientēties receptēs, jo tās tiek dalītas pēc dažādiem aspektiem, reizēm tas ir ļoti aktuāli! Piemēram, kad esi nolēmis ēst veselīgi. 🙂
Veiksmi turpmākajā portāla darbā!
LINDA ROZENBAHA,
portāla la.lv sadaļas 'Sievietei' redaktore
Sadarbojamies ar recepšu portālu bonappetit.lv kopš 2014.gada. Ļoti patīk izveidotās receptes, tās ir interesantas, un gatavojot vienmēr sanāk ļoti garšīgi ēdieni. Bonappetit.lv komandai nepietrūkst radošu ideju, receptes ir aktuālas un noderīgas. Novēlam veiksmi, nebeidzamu iedvesmu un daudz jaunu ideju!
ANASTASIJA ĻVOVA,
sia 'Kurzemes gaļsaimnieks' mārketinga speciāliste
Recepšu portāls BonAppetit.lv ir pirmais šāda veida uzņēmums ar kuru mēs sadarbojamies un jau no paša sākuma mums sanāca ļoti labi sastrādāties, par ko esam ļoti pateicīgi. Mums jau iet otrais sadarbības gads un esam priecīgi par interesantām un garšīgām receptēm, kuras šad un tad izmēģinām arī paši.
JEKATERINA SEREDINA,
a/s 'Prisma Latvija' mārketinga speciāliste
Pievieno savu atsauksmi!


Privātuma izvēles centrs

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?