Brančs “Ezītis miglā”, jeb “Ezītis bezgaisā”?!

Ņemot vērā mūsu apmeklētāju vēlmes, lai vairāk pievēršam uzmanību branča iespējām, devāmies šoreiz pie ezīša uz Ogres filiāli. Ogres Ezītis atrodas Ogrē, Brīvības ielā 19 agrākajās Ogres kinoteātra telpās. Brokastu cena 10€, bērniem līdz 5 gadu vecumam bez maksas, no 6 līdz 12 gadiem puscena. Piedāvājumā iekļauts arī 1 dzēriens pēc izvēles: kafija, tēja vai sula. Bez ierobežojuma visu brokastu laiku pieejams gāzēts un negāzēts ūdens ar citronu un greipfrūtu.

Galdiņu iepriekš rezervējām. To darīt iesakām arī jums, jo atnākt bez pieraksta, visdrīzāk, neizdosies – vienkārši nebūs brīvu vietu. Šoreiz bijām seši pieaugušie un divi bērni. Ienākot kafejnīcā uzreiz saņēmām bezgaisa triecienu sejā… “Varbūt tā ir tā solītā migla?” Iesmējās kāds no mūsu kompānijas. Taču devāmies dziļāk un, iepazīstot patiešām interesanto interjeru, domas no skābekļa trūkuma telpā tika novērstas un prātā virmoja domas par vēderpriekiem.

Pieteicāmies, ka esam klāt – operatīvi tika sabīdīti vairāki mazi galdiņi un pienesti iztrūkušie krēsli. Pievēršot uzmanību mēbelēm, rodas sajūta, ka īpašnieki uz kafejnīcas atvēršanu šīs mēbeles saņēma kā ziedojumu vai laba vēlējumu un ziedu vietā. Turklāt, no dažādiem viesiem un apmeklētājiem – tie te ir dažādi gan pēc formas, gan pēc krāsām, gan izmēriem. Interjers šajā kafejnīcā ir atsevišķas uzslavas vērts. Tas it-kā sastāv no visa, bet tajā pašā laikā ir ieturēts kopējs koncepts un īpašās detaļas kafejnīcai piešķir tādu hipsterīgu un indivduālu noskaņu.

Cilvēku bija daudz, praktiski visas vietas bija brančotāju aizņemtas. Un gribot-negribot nākas atkal pieminēt bezgaisu. Iespējams, ka nevēdināt telpas ir mērķis apmeklētājus maksimāli pietuvināt multenes “Ezītis miglā” notikumiem, jo kad ezītis satika zirgu, viņš sev pajautāja – “Interesanti, ja zirgs apgulsies, vai viņš miglā nenoslāps?!” (Multene 1:52 min.) 🙂

Gaisa trūkums ir vienīgais mīnuss, ko varam minēt. Ēdiens svaigs, garšīgs. Izvēle bagātīga. Dažādi salāti, uzkodas, siltie ēdieni un deserti – viss, ko nobaudijām, patiešām šķita garšīgs un svaigs.

Gardēžiem noteikti rekomendējam šo vietu un ļoti iespējams, ka arī mēs kādā nedēļas nogalē ļausimies baudām vēlreiz tieši pie ezīša.

Taču administrācijai pārliecinošs lūgums – atrisiniet vēdināšanas jautājumu telpās, jo ja nav ko elpot, tad uz baudām prāts nenesas un gribās pēc iespējas ātrāk nonākt ārā svaigā gaisā!

, , ,

Pagaidām nav komentāru.

Komentēt

Draugiem.lv pase