Darbnīca – kafejnīca, kurā tiekas savējie

Esot Liepājā mūsu ceļš veda gar kafejnīcas “Darbnīca” durvīm. Lai arī galdiņi ārpusē bija aizņemti un palūkojoties iekšā izskatijās, ka vietu nav, tomēr cerība, ka atradīsies kāds brīvs galdiņš, mūs nepameta. Un te pēkšņi no kafejnīcas parādās smaidīgs puisis, kurš māj mums ar roku un iedrošina nākt iekšā. Pēc mirkļa turpinam sarunu jau kafejnīcas iekšpusē…

Mums blakus sēdēja kāds vīrietis – pats klubkrēslā, dators uz parasta beņķīša un, izskatās, ka jutās pavisam labi. Vēl pie kāda blakus galdiņa kompānija svinēja 12-gadu jubileju. Meitenēm tika pasniegta kūka ar svecītēm un nodziedāta dziesma. Mūs pārsteidza, ka dziedāja līdz arī personāls un citi kafejnīcas viesi.
Iespējams, mums ir laba ziņa arī suņu īpašniekiem – šeit dzīvnieciņiem ieeja nav liegta. Jūs esat laipni gaidīti kopā ar četrkājaino draugu!

Arī šie kartoniņi zem galda kājas šajā iestādē likās savā vietā – tas piešķīra īpašu mājīgumu.

Un ziniet, tāda sajūta, ka esam atbraukuši pie seniem paziņām, kas piedāvā cienastu.

Mūsu izvēle šoreiz:
divas Lattes un ledus tēja;
cepta Brī siera salātii – 4,-
Darbnīcas Hipsterburgers – 4,-
vistas nageti ar balto BBQ mērci – 4,-

Pēc īsa brītiņa tika atnesti dzērieni.

Jāsaka uzreiz, Latte pagatavota līmenī un ledus tēja (iespējams, bagātināta ar Monin sīrupu) patiešām garšoja lieliski! Minūšu desmit laikā tika atnesti salāti un burgeris. Salāti bija nevainojami – cepts siers (iekšā mīksts), svaigi dārzeņi un kraukšķīga bagete. Savukārt, Hipsterburgera sastāvā esošais Brī siers un dzērveņu ievārījums to padarīja īpašu un atšķirīgu no citiem – parastajiem burgeriem.

Vistas nagetus gan nācās uzgaidīt… un te pēkšņi mums tiek piedāvāts kompensēt nelielo kavēšanos! Mums piedāvā jebkuru kūku no kafejnīcas klāsta uz iestādes rēķina! Tas gan bija patīkami!
Mēs atteicāmies, bet sajūta patiešām laba 🙂 Jutāmies īpaši un patiesi gaidīti! Pēc mirkļa arī vistas nageti bija uz galda – ar labas apetītes vēlējumiem tie garšoja lieliski!

Un atkal patīkams sīkums – nagetus pavārs gatavojis no vistas filejas, nevis uzsildīja pusfabrikātus.

Rezumē:
Esam jau ne reizi vien sacījuši – labus vārdus rakstīt ir daudz patīkamāk. Ir, protams, daži raksti mūsu sadaļā, kurā esam bijuši skarbi un norādījuši uz nepilnībām. Taču kafejnīca “Darbnīca” ir vēl viens pierādījums tam, ka ja tev patīk tas ko tu dari, to var darīt izcili! Šis apzīmējums šoreiz ir gan par apkalpošanu, gan ēdienu un kopējo atmosfēru. Noteikti, kad būsim Liepājā, atradīsim laiku iegriezties nu jau pie mūsu draugiem “Darbnīcā”!

Ja vēl nezini kur to meklēt – spied šeit.

Titulfoto aizgūts no vietnes www.darbnicacafe.lv

Save

, , , ,

Pagaidām nav komentāru.

Komentēt

Draugiem.lv pase

Privātuma izvēles centrs

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?