Latgales alus produkcija iegūst medaļas

No 19. oktobra līdz 23. oktobrim Rīgā norisinājās pirmais starptautiskais konkurss “Baltic Beer Star” starp Baltijas valstu alus darītavām.
21 kategorijā par labāko titulu cīnījās alus darītavas no Lietuvas, Latvijas, Igaunijas un Krievijas. Uzņēmums SIA “Latgales Alus D” konkursā prezentēja 3 savas produkcijas veidus un katram no tiem izdevās iegūt medaļas.
Zelta medaļu ieguva “Latgale Tumšais” (kategorijā- Eiropas stila tumšā/Minhenes tumšā alus veids ).
Šķirne “Latgale” ieguva sudraba medaļu (kategorijā- Vācu stila gaišā/ Lager alus veids).
Gaišais alus “Dinaburg”– ieguva bronzas medaļu (kategorijā- Baltijas stila Lager alus veids).
Uzņēmumā “Latgales Alus D” atzīmē, ka tas, protams, ir panākums. Liekot uzsvaru uz alus kvalitāti, alus darītava īstermiņā sasniedza rezultātu, ieguva atzinību no alus darīšanas ekspertiem.

Mēs esam priecīgi, ka Latvijas iedzīvotājiem ir radusies iespēja orientēties tirgū piedāvāto produktu kvalitātē, pamatojoties uz neatkarīgo ekspertu viedokli un izvēli, kas pēc mūsu domām ir nozīmīgs arguments izvēloties kvalitatīvu produktu starp citiem daudzajiem piedāvājumiem.
Konkursa rezultāti ir iemesls, lai lepotos un rēķināmies ar to, ka Latvijas alus cienītāji un pircēji novērtēs Latgales alus garšu, un nepaliks vienaldzīgi pret to arī nākotnē.
Uzņēmumā ir pārliecināti, ka viņu dzērienam būs savs novērtētājs, kurš dos priekšroku kvalitātei- kritērijs, kurš ir uzņēmuma prioritāte.

, , , , , ,

Pagaidām nav komentāru.

Komentēt

Draugiem.lv pase

Privātuma izvēles centrs

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?