“Mapuche” – vai tiešām uzslavas vērts?!

Kāda vēstule no mūsu pastāvīgās lasītājas pamudināja mūs doties uz kādu no krodziņiem, jo, redz, sen neesot jaunu vietu apskatu. Piekrtīsim, daži apjomīgi projekti neļāva mums rast laiku vēderpriekiem un krogu apskatiem. Taču ņēmām vērā rakstīto un devāmies uz tuvāko krodziņu. Ja godīgi, tad nākamais testēšanas mēķis mums jau bija noskatīts kādu laiciņu iepriekš.
Tas ir neviens cits kā “Mapuche”. Par “Mapuche” gardajiem burgeriem un īpašajām vistiņām bijām dzirdējuši no vairākiem cilvēkiem taču ne vienmēr visi stāsti izrādās patiesi un ne vienmēr mūsu skatījums sakrīt ar citu viedokļiem. Šoreiz devāmies uz “Mapuche” Dreiliņos.
Novietojot auto stāvvietā radās pamatotas bažas par brīvām vietām konkrētajā ēstuvē – stāvvieta pilna.

Taču brīvs galdiņš atradās un jau pēc brīža bijām grūtas izvēles priekšā – ko pasūtīt?! Lai arī ēdienkartes nav bagātinātas ar kārdinošām bildēm un prezentē vien ēdienu nosaukumus, apraksti pie tiem likās patiesi kārdinoši.

Uzreiz minēsim arī faktu, ka medus mucā atradās arī darvas karote – pie blakus galdiņa dzīroja (citu pieklājīgu vārdu grūti piemeklēt) vairāku tēviņu un dažu mātišu kompānija.
Nu atvainojamies, protams, bet kulturāli cilvēki šādi neuzvedās un saprot – tā ir publiska vieta un arī citiem šeit ir tiesības atrasties un atpūsties. Saprotam, šādi mēdz būt klienti un personālam jābūt sapotošam un pieklājīgam arī pret šāda veida apmeklētājiem, bet mēs patiesi gaidijām, kad kāds no personāla aizrādīs kompānijai un palūgs uzvesties nedaudz klusāk, taču aizrādījumu neviens neizteica un mums nācās pieciest skaļu rēkšanu, ķerkšanu un necenzētu slāvu valodas lamu vārdu birumu. Lai apmēram būtu nojausma par torkšņa līmeni, varam pateikt, ka oficiantiem nācās pieliekties pie viesiem, lai dzirdētu ko tie pasūta, jo kompāniju pārbļaut nebija iespējams.

Bet tad tika atnesti dzērieni, burgeri un vista…..

Kapātas cūkgaļas BBQ burgers, 5 EURO

Vistas filejas burgers, 5 EURO Viena no retajām vietām, kur izmanto svaigu fileju,, nevisa sasaldētus pusfabrikātus.

Mapuche super komplekts, kurā ietilpst vesels cālītis, 2 piedevas (mums gan ir viena), krāsnī cepti kartupeļi un 2 glāzes Coca-Cola, 9.50 EURO Pusporcija, respektīvi puscālītis, maksā 5,70 EURO

Draugi! Nu māk tie letiņi saimniekot! 🙂 Patiess prieks par šādu vietu esamību! No pasūtījuma brīža līdz baudīšanas mirklim pagājušas 20 minūtes! Pie pilnas zāles! Ēdiens bija fantastiski garšīgs un porcijas diezgan lielas – nu nav mums kur piesieties! Rekomendējam, rekomendējam un, vēlreiz, rekomendējam!

Save

, , ,

1 komentārs: “Mapuche” – vai tiešām uzslavas vērts?!

  1. Girts 11.05.2017 @ 21:54 #

    Biju est tur ribinas. Uzvaaritas un cepeskraasnii nedaudz aprautas. Pilnigs sviests.

Komentēt

Draugiem.lv pase