Meklē varošāko vistu stilbiņu ēdāju!

Šī gada 20.maijā, Lucavsalā notiks Grila un BBQ Festivāls (www.grilfests.lv). Festivāla ietvaros norisināsies daudz interesantu aktivitāšu. Dažādas meistarklases, degustācijas, priekšnesumi un sporta aktivitātes. Turpinot dažādu pasaules grila festivālu labākās tradīcijas, Grilētāju Brālība, recepšu portāls Bon Appetit un putnu fabrika “Ķekava” vēlas noskaidrot arī varošāko vistu stilbiņu ēdāju!
Ja esi pārliecināts par savām spējām, vai vēlies par tām pārliecināties, piesakies! 😉

Stilbiņu ēšanas sacensību nolikums.

1. Sacensībām jāpiesakās no 2017.gada 09. maija līdz 18. maijam (ieskaitot).

2. Sacensībām piesakās dalībnieki, kas sasnieguši 18 gadu vecumu un pieteikuši dalību nosūtot pieteikumu uz e-pastu sacensibas@grils.lv.

3. Dalībnieks saņem savu kārtas numuru sacensībās.

4. Dalībnieks savu kandidatūru var atsaukt, atsūtot atteikumu uz epastu sacensibas@grils.lv

5. Pulcēšanās sacensību norises vietā notiek 2017.gada 20. maijā plkst. 12.30 Lucavsala,Grilētāju Brālības teltī. Ja līdz plkst. 13:30 dalībnieks nav ieradies, viņa vietā startēs pirmais nākamais pēc pieteikšanās laika, kurš bija pieteicis dalību vai piesaka to pirms sacensību sākuma un atrodas sacensību norises vietā.

6. Sagatavojot visas porcijas, žūrija izlozes kārtībā nosaka, kura porcija tiks katram dalībniekam.

7. Porcija sastāv no 1 kilograma grilētu vistu stilbiņu, kā arī 0,5 litri minerālūdens ar vai bez gāzes (pēc dalībnieka izvēles). Dzēriena izdzeršana nav obligāta un netiek ņemta vērā nosakot uzvarētāju.

8. Sacensības sākas plkst. 14:00

9. Sacensības vērtē žūrija (sacensību atbalstītāji).

10. Netiks vērtēta ēšanas kultūra.

11. Dalībnieks nedrīkst pieņemt nekādu palīdzību (izņemot uzmundrinājumus) no līdzjutējiem, pretējā gadījumā viņš tiek diskvalificēts.

12. Sacensību pirmais posms (14.00).
Piedalās desmit dalībnieki. Uzdevums – pēc iespējas ātrāk apēst vienu kilogramu grilētu vistu stilbiņu. Pieci labākā laika uzrādītāji dodas uz pusfinālu.

13. Pusfināls (15.00).
Pusfinālā piedalās pieci dalībnieki.Uzdevums – pēc iespējas ātrāk apēst vienu kilogramu grilētu vistu stilbiņu. Trīs labākā laika uzrādītāji dodas uz finālu.

14. Fināls (16.00).
Finālā piedalā trīs dalībnieki. Uzdevums – pēc iespējas ātrāk apēst divus kilogramus grilētu vistu stilbiņu. Labākā laika uzrādītājs saņems publikas atzinību, balvas no atbalstītājiem un titulu “Varošākais vistu stilbiņu ēdājs 2017.”!

15. Uzvarētājs ir tas, kurš visātrāk pilnībā apēdis ēdiena porciju, ir piecēlies kājās un skaļā balsī sauc „Man garšo vista!”.

16. Uzvarētājs tiek noteikts izmantojot elektroniskos svarus un nosverot atlikumu dalībnieka traukā. Strīdīgās situācijās žūrijas kompetencē ir pieņemt lēmumu par papildus uzdevumu.

17. Visi sacensību dalībnieki savā īpašumā saņems balvas. Kopumā sacensībās varēs piedalīties 10 (desmit) personas.

18. Ja dalībnieks pārtrauc dalību sacensībās labprātīgi vai citu iemeslu dēļ (slikta pašsajūta, veselības problēmas, citi faktori) viņa rezultāts tiek anulēts un dalība netiek vērtēta. Ja kāds no dalībniekiem pārtrauc dalību kādā no sacensību posmiem, jauns dalībnieks tā vietā netiek meklēts.

, , , ,

Pagaidām nav komentāru.

Komentēt

Draugiem.lv pase