Redakcija

"Mēs visi ēdam, un būtu ļoti skumji šo iespēju izniekot, ēdot slikti." - Anna Thomas

Recepšu portāls bonappetit.lv savus lasītājus un gardēžus iepazīstina ar daudzveidīgo garšu un ēdienu pasauli. Savā portālā publicējam TIKAI pašu pagatavotas, pārbaudītas un gardas receptes dažādām gaumēm un maciņu iespējām, kuras var izmantot gan ikdienas maltītēm, gan greznām viesībām.

Lielu nozīmi piešķiram ēdienu fotogrāfijām un to kvalitātei, jo vispirms taču ēdienu baudām ar acīm. Tāpēc ēdienam ir jābūt arī vizuāli pievilcīgam un kārdinošam. Bonappetit ēdienu receptes ar brīnišķīgām fotogrāfijām papildina mūsu lieliskais sadarbības partneris fotofabrika.lv.

Mūsu apmeklētāju viena no iecienītākajām sadaļām ir “Laboratorija”. Šajā sadaļā bezkaislīga un neatkarīga ekspertu komanda kopā ar mums pārbauda veikalu, restorānu un dažādu ēstuvju piedāvātos produktus, vai tie patiešām atbilst tai kvalitātei, kāda tiek reklamēta.

Bonappetit ir lielisks palīgs ēdienu gatavošanā jebkurai mājsaimniecei un gardēdim. Sadaļā “Raksti” mēs lasītājus iepazīstinam ar dažādiem gardu ēdienu gatavošanas noslēpumiem un knifiņiem, ar to kā pareizi izvēlēties produktus un noteikt to kvalitāti, atmaskojam dažādus mītus par produktiem, diētām, veselīgu uzturu un to ietekmi uz cilvēka organismu un vēl daudzas citas interesantas un aizraujošas lietas.

Ja vēlies, piesakies jaunumu saņemšanai lapas apakšā un tu vienmēr būsi kursā par aktualitātēm garšu pasaulē. Un protams, aicinam tevi pievienoties mūsu draugu pulkam:

fb-ikona twitter-ikona draugiemlv-ikona

Pievienojies un gatavosim kopā!


Mūsu e-pasta adrese → info@bonappetit.lv

Kontaktu forma

Sadarbības partneri

 
 

Privātuma izvēles centrs

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?