FOTO: mākslinieks Kristians Brekte un influencere Betija Ulme lūgto viesu lokā nosvin sava kopdarba prezentāciju

Slavenības
19. septembrī 13:22 2023. gada 19. septembrī 13:22
 
15. septembrī influencere Betija Ulme un skandalozais mākslinieks Kristians Brekte VEF kvartāla industriālajā vasarnīcā slēgtā pasākumā un tikai lūgtu viesu ielenkumā prezentēja savu kopdarbu - mākslas plānotāju "secrets & desire".

Šī mākslas plānotāja idejas autore ir Betija Ulme, kas caur savu iekšējo sajūtu atspulgu un dzejas rindām kopā ar ilustratori Annu Eihleri dzeju ietērpa melnbaltisarkanās ilustrācijās. Bez Annas sievišķīgi seksīgajām ilustrācijām mākslas plānotāja vīrišķo pieskārienu dod skandalozais un talantīgais mākslinieks Kristians Brekte.

Betija Ulme par plānotāju saka: "Seksuālā enerģija ir dzīvības enerģija, bez kuras mēs nespētu dzīvot, tāpēc šis mākslas plānotājs ļauj atrast patieso sevi, nebaidīties un būt atklātam gan pret sevi, gan citiem. Atverot plānotāja lappuses galvenais mērķis ir atklāt intimitāti, mistiku un šķipsniņu seksualitātes, jo šī sajūtu gamma mīt katrā no mums, kuru mēs kā kolektīvs - sabiedrības, politikas un citu uzspiestās ideoloģijas iespaidā apspiežam, un, visbiežāk, atstājam novārtā. Māksla un dzeja, kura ir redzama un sajūtama mākslas plānotāja lapās, veido mijiedarbību starp feminīno un maskulīno enerģiju, dzīvi un nāvi, mīlestību un naidu, vienotu baudā un tās neapzināti apzinātā noliegšanā!”

15. septembra vakarā uz mākslas plānotāja atklāšanas svētiem jeb dzīrēm bija ieradušies sabiedrībā zināmi influnceri - modes mākslinieks Fyodor Golan, stiliste Julija Verbickaya, modele Daria von Tri, TV seja Māra Sleja, radio dīdžejs Linda Samsonova, influencere Yana Bruka, seksīgā zīmola “Wild Spirit” radītāja Dana Bela ar vīru Daumantu, skandalozā kluba “Skapis” īpašnieks Bruno un citi.

Trīs stundas garā mākslas performancē uz skatuves kāpa skandalozais mākslinieks Kristians Brekete ar savu grupu “+K+M+B”. Neizpalika arī Brektes mākslas izpausme – viņš priecēja viesus ar performaci, kuras laikā apgleznoja Betijas korseti, kas pilnā krāšņumā tik atrādīta pasākuma noslēgumā, kad Betija atklāja savu trīs gadu darbu – mākslas plānotāju “secrets & desire”. Pasākumu vadīja Betijas laba draudzene, "Radio Pieci" ētera balss Lota Ulmane.

Citi šobrīd lasa

VIDEO: ieskaties pašmāju fitnesa dāmu Danutes un Sendijas kāzu dienā
Aktrise Agnese Budovska atgriežas filmēšanas laukumā ar zīdaini uz rokām
FOTO: Ādažu novadā meklē skaistākās fotogrāfijas autoru. Bildes ir tiešām fascinējošas
Pievienot komentāru