Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Latvijas dejotāji Vadims Šurins un Anastasija Meškova. (Foto: Publicitātes foto)

Latvijas dejotāji Šurins un Meškova uzvar Pasaules kausa sacensībās standartdejās

Klausies ziņas sadarbībā ar:
Citi sporta veidi
19. septembrī 15:44 2023. gada 19. septembrī 15:44
  Jauns.lv/LETA
Latvijas dejotāji Vadims Šurins/Anastasija Meškova aizvadītajā nedēļas nogalē uzvarējuši Ķīnā notikušajā Pasaules kausā standartdejās, portālu Jauns.lv informēja Latvijas Sporta deju federācija (LSDF).

Daudzkārtējie valsts čempioni Šurins un Meškova 2022. gada decembrī Itālijā pirmo reizi Latviju ieveda finālā pasaules čempionātā standartdejās un izcīnīja piekto vietu. Tieši to pašu viņi paveica arī šogad jūlijā pasaules čempionātā Ķīnas pilsētā Usji. 


Pagājušajā nedēļas nogalē citā Ķīnas pilsētā norisinājās Pasaules kauss, kas tiek rīkots papildu pasaules čempionātam un kur startē tikai viens pāris no valsts, ne divi, kā tas ir pasaules čempionātos. Arī pasaules čempionātos konkurence ir spēcīgāka.

Latvijas dejotāji 22 dalībnieku vidū bija vienīgie no pasaules čempionāta fināla, līdz ar to Latvijas pāris tika uzskatīti par šī gada Pasaules kausa favorītiem. Divkārtējie pasaules čempionāta finālisti no Latvijas pārliecinoši uzvarēja visās piecās dejās - lēnajā valsī, tango, Vīnes valsī, lēnajā Fokstrotā, kvikstepā - un pirmo reizi kļuva par Pasaules kausa ieguvējiem.

Šurins/Meškova iepriekš bija izcīnījuši visas godalgotās vietas Eiropas kausos, ieskaitot uzvaru 2013. gadā Rīgā.

Otro vietu ieguva Polijas čempionāta bronzas medaļnieki Bartlomejs Škutniks/Agata Brihi, bet dažās dejās viņiem tuvu esošie pasaules čempionāta pusfinālisti Dušans Grula/Giada Krognolini no Slovākijas ieņēma trešo vietu. 

Citi šobrīd lasa

Aktrise Agnese Budovska atgriežas filmēšanas laukumā ar zīdaini uz rokām
Karote darvas pēc pasaules skriešanas čempionāta Rīgā - Slokas ielas asfalts izrādījies pagaidu variants
Dabas zīmju vērotājs prognozē laikapstākļus oktobrī. Labas ziņas sniega mīļiem 
Tēmas: LSDF
Pievienot komentāru