Aļonai Ostapenko divas veiksmīgas spēles Madridē. (Foto: REUTERS/SCANPIX)

Ostapenko ar Kičenoku sasniedz prestižā Madrides turnīra dubultspēļu ceturtdaļfinālu

Citi sporta veidi
27. aprīlī 22:05 2024. gada 27. aprīlī 22:05

Sporta
nodaļa
| Jauns.lv/LETA
Latvijas tenisa pirmā rakete Aļona Ostapenko duetā ar ukrainieti Ludmilu Kičenoku sestdien sasniedza Madrides "WTA 1000" sērijas turnīra dubultspēļu sacensību ceturtdaļfinālu.

Ostapenko un Kičenoka, kuras turnīrā izsētas ar piekto numuru, otrās kārtas spēlē ar rezultātu 6-3, 7-6 (8:6) pārspēja čehieti Markētu Vondroušovu un britu tenisisti Keitiju Boulteri.

Par ceturtsaļfināla sasniegšanu Ostapenko nopelnījusi 215 WTA dubultspēļu ranga punktus.

Ostapenko un Kičenoka pirmās kārtas mačā ar 6-1, 7-5 apspēlēja igaunieti Ingridu Nēlu un čehieti Lindu Noskovu.

Ostapenko vienspēļu sacensībās sasniegusi astotdaļfinālu.

Turnīrs Madridē norisinās māla seguma kortos.

Noskaidrots gada vārds, Ābols sit tiesnesi un nervi čupā: ko par hokeja uzvaru raksta sociālajos tīklos 3
Nedraudzīgās Baltijas valstis, apiet sistēmu un komentētāju kļūdas - kas no Eirovīzijas tika apspriests sociālajos tīklos