GPU “Nākotne” vistas gaļas šašliks tradicionālais – šašliks ar vilšanās pēcgaršu

Mūsu sadaļas “Laboratorija” ekspertu uzmanību pievērsa GPU “Nākotne” “Vistas gaļas
šašliks tradicionālais”
. Sen nebija redzēta šī zīmola produkcija, tāpēc nolēmām to iegādāties un nogaršot.
Kad atbraucām mājās un iekurinājām grilu, mūs gaidīja vilšanās. Izrādās, šis tradicionālais vistas šašliks ir ar kauliem! Tieši tā, vistas šašliks ar kauliem! Taču uz etiķetes ne vārda par šo faktu. Skatamies uz etiķeti, kurā norāda sastāvu. Ir minēts, tātad likums ievērots. Bet vilšanās sajūta nepazūd. Tu iegādājies produktu un jau uzbur ainiņu, kā baudīsi sulīgi uzceptu vistas gaļiņu, bet tad tiec nostādīts fakta priekšā – daļa no pirkuma ir vistu kauli…. Nerunāsim jau par to, ka šādu šašliku ar kaulu uzmānīt uz iesma pats par sevi ir pietiekami komplicēts uzdevums.

Ņēmām talkā elektroniskos svarus, lai saprastu, cik gramu no iegādātā produkta ir paredzēts baudīt un cik nonāks miskastē.

Kopējais svars ar marinādi – 1150 grami
Gaļa ar kauliem (bez marinādes) 830 grami
Uzcepts šašliks (ar kauliem) 428 grami
Un paši kauli 70 grami

Tīra gaļa beigās – 358 grami! Spainītis ar vistas šašliku un kauliem maksāja nedaudz pāri 5 EURO. Nu šādi matemātiskie aprēķini.

Gabali bija diezgan vienādi, atšķirībā no daudziem citiem ražotājiem – un tas ir pluss. Garšas ziņā arī šim produktam nav ne vainas, bet par garšu šoreiz nerunāsim.
Šoreiz runa ir par attieksmi – par attieksmi pret savu klientu. Sazinoties ar GPU “Nākotne” pārstāvi Viktoriju dzirdējām, ka likums nav pārkāpts un esam pirmie, kas izsaka neapmierinātību par konkrēto produktu….
Nu ko, žēl. Žēl, ka uzņēmums nejūtas neērti piekrāpto pircēju priekšā un žēl, ka cilvēki, kuri ir vīlušies iegādājoties gaļas vietā kaulus, par to nerunā, bet vienkārši samierinās.

, , , ,

1 komentārs: GPU “Nākotne” vistas gaļas šašliks tradicionālais – šašliks ar vilšanās pēcgaršu

  1. VIO 03.02.2018 @ 17:39 #

    ja nav rakstīts fileja, par ko satraukums
    kājas un spārni u.c. arī ir ar kauliem, to taču nenorāda. ir atkauloti šķiņķi, tad tos tā arī sauc

Komentēt

Draugiem.lv pase

Privātuma izvēles centrs

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?