Ko piedāvā pusdienu restorāns Daily?!

Daily pusdienu restorānu un kafejnīcu tīkls darbojas Latvijā un Igaunijā. Turklāt, līdz mūsu ausīm bija nonākušas tikai labas atsauksmes. Šis fakts lika mūsu recepšu portāla sadaļas “Laboratorija” ekspertiem krāmēt somas un doties uz tuvāko Daily, lai pārliecinātos par piedāvāto ēdienu kvalitāti un tā daudzveidību.

Šoreiz izvēlējāmies ēdnīcu kādā no biroja ēkām G.Astras ielā, Rīgā. Šoreiz nekādu īpašo aizrādījumu vai kritikas no mūsu puses nebūs, jo pilnīgi viss atbilst tam, ko Daily raksta paši par sevi. Citēsim ierakstu no uzņēmuma mājas lapas nedaudz zemāk.

Ienākot ir iespēja nomazgāt rokas. Interjers patīkams, vienkāršs, bet mūsdienīgs. Ēdienkarte pārdomāta, ir no kā izvēlēties gan gaļēdājam, gan veģetārietim. Normāls ēdiens un ātra apkalpošana.
Par restorānu šādu iestādījumu dēvēt gan negribētos, jo piedāvājumā tipiska mājas virtuve un traukus pēc maltītes jānovāc pašam.

Mūsu aizrādījumi šoreiz būs par zupu un kafiju. Ir tāds noteikums, ko māca visiem pavāriem vēl skolā – visām vienā ēdienā esošajām sastāvdaļām jābūt vienādi sagrieztām. Mēs šobrīd nerunājam par zirnīšiem un burkānu kubiņiem, bet gan par kartupeļiem šajā zupā: pavāri pamanījās kartupeļus sagriezt dažādos, nevienādos gabalos.

Nu un kafija, kura bija pieteikta kā Latte, nemaz Latte nelīdzinājās – tā bija kafija ar piena putām. Pie tam kafija ne tās labākās kvalitātes.

Varētu padiskutēt arī par cenām…, taču ja daži euro jāpiemaksā par kvalitāti, tad šodien cilvēks izvēlēsies netaupīt. Par pieciem/septiņiem euro šeit varat paēst kārtīgi un garšīgi.
Mēs nevarētu teikt, ka noteikti iegriezīsimies šeit vēl, bet ja dienas steigā ir vajadzība paēst un pa ceļam ir Daily, droši dodaties turp – vilties nenāksies.

Citāts no Daily mājas lapas:

“Ar zīmolu Daily Latvijā un Igaunijā darbojas pusdienu restorāni, kafejnīcas, un ēdnīcas, kurās katru dienu maltīti ietur desmitiem tūkstošu cilvēku. Ēdinām uzņēmumu darbiniekus un studentus, sniedzam ēdināšanas pakalpojumus skolās, bērnudārzos un aprūpes iestādēs.

Savas receptes radām sadarbībā ar uztura speciālistiem, tāpēc piedāvājums ir daudzveidīgs, sabalansēts un sniedz visu organismam nepieciešamo. Ēdienu gatavošanā neizmantojam garšas pastiprinātājus, konservantus un krāsvielas. Veģetāriešiem gatavotajos ēdienos netrūks svarīgo augu valsts olbaltumvielu.

Mēs sekojam kvalitātei pa īstam, nevis “ķeksīša” līmenī. Tāpēc Daily logotips nav reklāma. Tas ir paraksts, kas apliecina – mums patīk mūsu darbs un mēs uzņemamies par to atbildību. Laipni lūdzam brokastīs, pusdienās un vakariņās! Ēdienreizes nosaukums gan nav svarīgākais. Svarīgākais ir iespēja saņemt enerģijas devu, lai dotos tālāk un īstenotu savus mērķus.”

, , , ,

1 komentārs: Ko piedāvā pusdienu restorāns Daily?!

  1. Dace 31.08.2017 @ 16:47 #

    Jums paveicies ar izvēlēto vietu. Aizejat uz Latvijas Universitātes Ekonomikas fakultāti Aspazijas bulvārī, kur saimnieki Daily. Vienmēr ēdiens ir vecs jeb gatavojies nez cik ilgi (nekad un nekur citur neesmu ēdusi TIK sausu un pārgatavotu lasi vai vistu), sveramie salāti ir sasulojušies un savītuši…. apkalpošana baismīga, vienmēr garas rindas u.t.t MURGS!
    Lai gan tur mācos, cenšos Daily neēst, jo bail saindēties par savu naudu….

Komentēt

Draugiem.lv pase

Privātuma izvēles centrs

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?