Restorānā atklāj unikālu interaktīvu zāli

Restorānā Sagaya, kurš atrodas Japānas galvaspilsētā Tokija, nesen tika atklāta zāle ar unikālu interaktīvu instalāciju. Šo projektu ar nosaukumu Worlds Unleashed («Atbrīvotās pasaules») izstrādāja art-grupa TeamLab, izmantojot videoprojekcijas, kustību sensorus un gaismas efektus izdevās izveidot krāsainu un burvīgu pasauli, kad parastas vakariņas pārvēršas par neaizmirstamu teatralizētu priekšnesumu.

Iestādes viesi sēž pustumsā un tajā pašā laikā uz sienām un galdiem projecē video, kura saturs cieši saistīts ar viesu kustībām un priekšmetu pārvietošanu uz galdiņiem. Video rinda ir veidota, ņemot vērā dabas izmaiņas Japānā atkarībā no gadalaika.

Ēdiena pasniegšanas laikā zimējums uz šķīvja tranformējās un kopā ar to mainās arī tēli uz galda un apkārtējā vidē. Piemēram, kad oficiants liek uz galda keramsiku šķīvi ar uzzīmētiem putniem, kustību sensori to uztver un nodod saņemto informāciju projekciju generātoram – rezultātā veidojās aizlidojošu putnu tēli. Visas projekcijas mainās katru minūti, veidojot īstu sirreālistisku pasauli. Piemēram, tas pats putns var nolaisties uz koka zara, kurš tiek projecēts no cita šķīvja.
Worlds Unleashed zāle var pieņemt tikai 8 apmeklētājus dienā. Instalācijas un ēdienkarte no 12 ēdieniem mainās katru mēnesi.

Publicitātes foto

, ,

Pagaidām nav komentāru.

Komentēt

Draugiem.lv pase