Paši pieejamākie produkti – afrodiziaki

Tie ir dabiskas izcelsmes produkti un vielas, kuras stimulē seksuālo aktivitāti. Šādu nosaukumu tie ieguvuši par godu mīlas dievietei Afrodītei.
No zinātniskā viedokļa visuzbudinošākās īpašības ir tiem produktiem, kuri ir bagāti ar cinku un selēnu ( šīs vielas nepieciešamas testosterona ražošanai ), un vitamīniem A, B1, E, kuri ir atbildīgi par hormonu darbību un samazina nogurumu.
Atcerēsimies arī par tādiem enerģijas avotiem kā viegli sagremojamās olbaltumvielas un taukskābes.
Interesanti ir tas, ka iepriekš minētie komponenti ir daudzu produktu sastāvā. Lūk, tikai daži no tiem.

Šokolāde

Šokolāde tiek uzskatīta par pašu labāko ,,sieviešu uzbudinātāju”, īpaši savienojumā ar riekstiem un rozīnēm. Šokolāde liek organismam ražot apmierinātības hormonu, izraisa vieglas eiforijas un iemīlēšanās sajūtu. Bez tam, šis produkts lieliski noderēs dažāda veida seksuālajām rotaļām.

Banāni

Banāni ar enzīma bromelīna palīdzību tieši ietekmē libido, netieši ar kāliju ( kurš stimulē serotonīna – prieka hormona ražošanu ) un B grupas vitamīniem ( palielina izturību ). Pie tam, ar banānu mizošanas un ēšanas saistītām darbībām jūs varat radīt īstu erotisko izrādi.

Avokādo

Acteki avokādo uzskatīja par galveno seksuālās enerģijas avotu, un viņiem bija taisnība. Šis auglis ir bagāts ar olbaltumvielām un kāliju, tādēļ ar to var viegli aizvietot gaļu. Taču avokādo gremošanas traktā pārstrādājas daudz ātrāk. Avokādo ir lielisks uzkodu ingredients un brīnišķīgi harmonizē ar garnelēm un austerēm, kuras arī paaugstina seksualitāti.

Sēnes

Sēnes vienmēr ir uzskatītas par mazliet noslēpumainu produktu. Pie seksualitāti paaugstinošiem produktiem tās tika pieskaitītas pateicoties tam, ka tajās ir olbaltumvielas un cinks, kas ir seksuālās enerģijas pamatkomponenti. Par pašām seksuālākajām tiek uzskatītas tādas sēnes kā lāčpurni un trifeles. Starp citu, lāčpurnus savā uzturā ļoti bija iecienījis slavenais mīlnieks Kazanova.

Jūras veltes

Visas jūras veltes ir lielisks joda un ,,vieglo,, olbaltumvielu avots. Šīs vielas ātri un viegli pārvēršas enerģijā. Starp jūras veltēm pašu erotiskāko produktu reputāciju ir izpelnījušies ikri un austeres. Ikri ir brīnišķīgu elementu kokteilis potences stiprināšanai un spēka vairošanai. Austeres, kas ir ,,ātro,, olbaltumvielu krātuve, sniedz dudbultu seksuālās enerģijas lādiņu.

Ingvers

Tulkojumā no ķīniešu valodas ingvers nozīmē ,,vīrišķīgs,,. Ingvers stimulē asins cirkulāciju un vairo potenci. Šis produkts nav domāts tikai vīriešiem, asinsrites pastiprināšana sniedz uzbudinošu efektu arī sievietēm.

Dateles

Ja varam ticēt pasakai ,,Tūkstots un viena nakts,, , tad dateles ir pats saldākais auglis pasaulē, kurš, kā vēsta leģendas, spēj atjaunot spēkus pat sagrabējušiem večukiem.

Vaniļa

Atšķirībā no izteikti uzbudinošiem līdzekļiem vaniļa mūs ietin komforta un mājīguma sajūtā. Vaniļas smarža liks sievietei justies drošībā, un vīrietim ļaus atslābināties.

Dilles

Senie slāvi uzskatīja, ka dilles pastiprina sievietes pievilcību. Viņi bija pārliecināti, ka dillēm ir maģiskas īpašības, un izmantoja tās mīlestības dziras pagatavošanai.
Rakstu sagatavoja Daiga Maiga, speciāli recepšu portālam www.bonappetit.lv

Pagaidām nav komentāru.

Komentēt

Draugiem.lv pase

Privātuma izvēles centrs

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?