Vai trifeļu kolekcija “NAMEJS – GODI” tapusi steigā?!

Teiksim godīgi, kad iegādājāmies šo šokolādes trifeļu izlasi, bijām iecerējuši informāciju par šo produktu izvietot mūsu portāla sadaļā “Atradums”, taču kad sākām pētīt iepakojumu un tā saturu uzmanīgāk, sapratām, ka šoreiz informācija tiek novirzīta uz sadaļu “Laboratorija”.

Uzņēmuma “Pure Chocolate” mārketinga prāti precīzi uztvēruši kopējo pirmssvētku atmosfēru valstī un jo īpaši filmas “Nameja gredzens” skatītājos uzjundīto lepnumu par savu valsti un nacionālo noskaņu kopumā. Mērķis saprotams, bet izpildījums, tomēr, nedaudz pieklibo. Nē, kaste smuka un Nameja gredzena attēls tiešām dara savu, taču saprotamas katram latvietim ir tikai divas garšas no piecām – mellene un dzērvene! Kāpēc kokosrieksts? Vai nevarēja izmantot lazdu riekstus? Tiramisu?! Neesam jau itāļi! Varbūt tad cigoriņus? Un, visbeidzot, kāpēc kalvadoss? Vai franču ābolu alkoholiskā dzēriena vietā nevarēja izmantot mums vairāk saprotamo ābolu vīnu? Vai arī galu galā Melnā balzama aromātu?! Uz kastes nepārprotami izvietota Latvijas simtgades simbolika! Turklāt, drukas kļūda uz kastes vārdā ekskluzīvs rada patiesi tādu kā nevērības un steigas sajūtu.

Arī uz iepakojuma izvietotā informācija par iespēju izmantojot aplikāciju Overly noskatīties azraujošu video no filmas Namejs (varbūt tomēr “Nameja Gredzens”?) sniedz cerību par ko īpašu, lai gan tas ir neliels fragments no filmas.

Mēs jau saprotam, ka uzņēmuma mērķis ir viens – peļņa, bet varbūt tomēr šāda mēroga svētkiem tuvojoties ir vērts pievērst produktam lielāku vērību?!

Foto:www.fotofabrika.lv

, , ,

1 komentārs: Vai trifeļu kolekcija “NAMEJS – GODI” tapusi steigā?!

  1. Mārtiņš 12.02.2018 @ 17:42 #

    Nu fakti runā, bet “cilvēks parastais” noēd visas končas nesaprotot ka kokosam ar mūsu valsti visai tāls sakars un domāju ka vārda tiramisu nozīmi mājas māte parastā arī nemaz nezin. Tā ka šos faktus ievērojāt jūs. Bet paldies par info. Interesanti.

Komentēt

Draugiem.lv pase

Privātuma izvēles centrs

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?