“GREENS” sulu kūres, jeb sulas organisma attīrīšanai

Vēl pirms dažiem gadiem vārds “detokss” daudzos izraisītu neizpratni. Tagad šis vārds tiek lietots ikdienā. Eksistē daudz un dažādas organisma attīrīšanas programmas. Šo programmu autori ir sabiedrībā pazīstami un zināmi ārsti, dietologi un parasti cilvēki, kuri internetā dalās savā personīgajā pieredzē. Organisma attīrīšana no šlakām un toksīniem ir veselīga un vajadzīga lieta. Pēc organisma attīrīšanas jūs jutīsieties vieglāk, jums būs vairāk enerģijas un izskatīsieties jaunāki.

Mūsu sadaļas “Laboratorija” darboņi nolēma izmēģināt kādu no internetā piedāvātajām sulu kūrēm, kas ir paredzētas organisma attīrīšanai. Mūs uzrunāja uzņēmuma “GREENS” piedāvājums.

“Greens” ir pirmās aukstā spieduma sulas Latvijā, kas izveidotas vadoties pēc visā pasaulē izstrādātajiem auksto spieduma sulu principiem. “Greens” sulas netiek pasterizētas vai citādi apstrādātas, mākslīgi pagarinot termiņu. Izstrādē tiek izmantoti tikai augstākās kvalitātes augļi un dārzeņi. Tām netiek pievienotas mākslīgas piedevas, piemēram, cukurs un tās netiek atšķaidītas ar ūdeni, tādēļ augsti rekomendējam sulas izlietot 4 dienu laikā pēc piegādes. Katrā 0.5l tilpuma pudelē tiek izmantoti aptuveni 1-2 kg augļi un dārzeņi.
“Cold pressed” jeb aukstā spieduma spiedē nenotiek saskare ar metālu, tādējādi izejvielas netiek uzkarsētas un sulā tiek saglabāti visi vērtìgie enzīmi un vitamīni. Šī spiede augļus un dārzeņus nevis sagriež ar asmeņiem, bet saspiež pilnībā iztecinot šķidrumu no produktiem. “Greens” ideoloģija uzskata, ka daudz problēmu var atrisināt ar veselīgu dzīvesveidu, jo īpaši sulām. Ikdienā lietojot “Greens” tiek uzlabota pašsajūta, vielmaiņa, ādas izskats un kopējais veselības stāvoklis.

Foto: www.fotofabrika.lv

Degustētājs Nr.1

Es vēlējos izmēģināt ilgāku sulu kūri, bet man ieteica pirmai reizei nepakļaut organismu tik lielai slodzei un izmēģināt vienu dienu. Visas pudelītes bija numurētas – uzreiz ir skaidrs kas aiz kā jādzer. Biju pārsteigta, jo nevienā brīdī nebija bada sajūtas un nebija tā, ka visas domas tikai par ēdienu vien. Sulas man garšoja, īpaši “Tropi” un “Bietes”. Pa šo dienu esmu zaudējusi precīzi 1kg svara.
Noteikti atkārtošu vēlreiz.

Degustētājs Nr.2

Jau krietnu laiciņu gribēju izmēģināt kādu sulu kūri organisma attīrīšanai. Tāpēc neatteicos no iespējas izmēģināt uzņēmuma “GREENS” dienas sulu kūri. Sulas tika piegādātas aukstas un sekojot norādēm tās ievietoju ledusskapī. Ik pa divām stundām nodevos degustācijai, sulas garšoja lieliski, taču Nr.6 nācās sevī iemocīt…. Domāju ka tas tādēļ, ka vispār riekstus neēdu un to garša mani nesajūsmina, bet ja vajag, tad vajag. Veselība taču!
Dienas laikā zaudēts 1,2 kilogrami svara! Nav slikti.

Rezumē. Vienkārši pasūtīt, garšīgi izdzert un svars krītās. Rekomendējam!

Sulas meklē šeit – www.greens.lv

Foto: www.fotofabrika.lv

, , , , , ,

Pagaidām nav komentāru.

Komentēt

Draugiem.lv pase