“LIEPKALNI” – ne tikai maiznīca

Rīgas – Daugavpils šosejas 117. kilometrā atrodas maiznīca-kvasnīca-veikals-kafejnīca “LIEPKALNI”. Vieta šī saucās “LIEPSALAS”. Mēs te bijām ne pirmo reizi, taču apstākļu sakritības dēļ nav sanācis uzrakstīt par šo vietu. Šoreiz iepriekš zinot, ka mūsu maršruts vedīs garām daudzu tik iemīļotai vietai (cilvēku šeit vienmēr ir pietiekami), nolēmām pusdienot tieši šeit un sagatavojāmies.

Novietojām auto stāvvietā un devāmies iekšā.

Izvēlējāmies galdiņu un jau pēc minūtes pie mums pienāca viesmīle. Laipni sasveicinājās un izdalīja ēdienkartes.

Pēc minūtēm piecām bijām izvēlējušies un veicām pasūtījumu. Vēl pēc īsa mirklīša no virtuves puses atskanēja pazīstamais gaļas āmuriņa “tuk, tuk, tuk…”. Karbonādi gatavo, patīkami! Patīkami apzināties, ka tev īpaši tiek gatavots šis ēdiens, nevis vienkārši atsildīts no vakar pagatavotā.

Tika atnesti ēdieni un tad mēs arī sapratām, kāpēc ēdienkartes piedāvājumā ir iekļautas mazās porcijas! Tam ir iemesls un tas pat šoreiz jāuztver kā brīdinājums – porcijas ir vienkārši MILZĪGAS!!!

Šādām porcjām cena vairāk kā pieņemama – vidēji porcija maksāja 6,50 – 7,00 EURO.
Un kad mēs saskaramies ar profesionālu pieeju un tu caur ēdienu jūti, ka cilvēki šeit strādā ar sirdi un dvēseli, nav īpaši ko gari rakstīt. Ēdiens atnests diezgan ātri, ēdiens pietiekami karsts, porcijas lielas, cenas pieņemamas, viss bija patiešām ļoti garšīgs – nu ko vēl vajag?!

Mūsuprāt uzņēmuma vadība droši var veidot savu kafejnīcu tīklu. Ir dzirdēts ka Liepkalnu īpašnieks grib atjaunot slaveno “Sēnīti”. Nu ko, ja viņam tas izdosies – un mēs ļoti ceram, ka tā arī būs un vēlam veiksmi – tad par vienu izcilu vietu Latvijjā būs vairāk! Patiešām rekomendējam un noteikti paši garām nebrauksim, piestāsim, lai nobaudītu kārtīgas un patiesi gardas pusdienas!

Save

, , , ,

Pagaidām nav komentāru.

Komentēt

Draugiem.lv pase

Privātuma izvēles centrs

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?